Je káva dobrá pro vaši pokožku?

Je káva dobrá pro vaši pokožku?

Pití espressa je skvělé pro vaši pokožku, ale je pro ni překvapivě lepší, pokud jej používáte na dálku. V současné době můžete najít mnoho výrobků z kůže obsahující espresso. Před nákupem takových věcí se podívejte na přehled upevnění na lahvích a svazování.

Můžete jej použít k likvidaci otoků kolem očí. Navíc podporuje rozvoj buněčné výztuže a chrání vaši pokožku před nebezpečnými UVB paprsky, které mohou vytvářet melanom.

Jedním z užitečných triků je ponechat si zásobu espresso ice 3D tvarů, kterými můžete něžně potírat jakékoli zvětšené oblasti.

Kromě těchto výhod napomáhá regeneraci kožních buněk a vytváří hladinu kolagenu. Kolagen pomáhá vaší pokožce udržet si její energický vzhled s ohledem na skutečnost, že je zachována její všestrannost.

V případě, že vás tyto skutečnosti ještě nepřesvědčily o lékařských výhodách espressa, pak v tomto bodě zvažte také tyto; Káva může pomoci vaší krvi s prouděním a za předpokladu, že ji budete pít důsledně, zjistíte, že vám dodává energii.

DOBRÁ V KRÁSE

S touto nadpřirozenou tekutinou si můžete vytvořit svůj vlastní čisticí prostředek na obličej a použít jej jako exfoliátor, díky kterému bude vaše pokožka zářit blahobytem. Udělejte čistotu spojením espressa, olivového oleje a zemitého barevného cukru. Použijte jej k jemnému odstranění odumřelých kožních buněk.

Navíc je obecně vynikající pro vaše vlasy a vlasovou pokožku, poté, co celá pokožka hlavy je pokožka, která také potřebuje výživu. Jednoduše byste měli přijmout mleté ​​espresso, asi část šálku, a potřít si jím mokrou pokožku hlavy. V okamžiku, kdy jej necháte asi dvě minuty působit, můžete si umýt vlasy a vlasovou pokožku vaším oblíbeným čističem a kondicionérem. Ujistěte se, že budete s výsledky spokojeni.

Podomácku vyrobený tělový peeling může pomoci zbavit vaši pokožku celulitidy a neuvěřitelně může také pomoci zbavit se „dutinkové“ celulitidy. Udělejte si čistotu přidáním cukrářské lžíce olivového oleje a lžičky cukru do nových espresso fazolí a dobře promíchejte. S využitím kulatých vývojek vetřete kombinaci do oblastí, kde máte celulitidu.

Vytvořte si vlastní obličejový balíček smícháním kávových zrn s nádechem mléka. Chcete, aby konzistence této kombinace byla hustá. Obličejový obklad nechte působit přibližně 15 minut a poté jej smyjte vlažnou vodou. Po tomto velkolepém ošetření budete mít lesk. zvuková kůže.

Dejte tyto nápady a najděte výstřel, který vám velmi pomůže sklízet pomocí mletých fazolí a všudypřítomné zemité barevné tekutiny.