ZČERNĚNÁ COD

ZČERNĚNÁ COD

Zčernalá treska je ve skutečnosti ideálním pokrmem pro návštěvníky večeře nebo dokonce příbuzné, kteří nemusí být typicky nadšeni z ryb. Treska je vlastně máslová, umírněná ryba, která se sama o sobě hodí k jakémukoli typu chuťové kombinace. Stejně jako napůl popraskaná konstrukce je vlastně velkolepá!

Pokud na této dovolené vytváříte Dopřejte si 7 ryb, je to vlastně fantastická volba k zamyšlení. Péče na tomto jídle je skutečně výjimečná, zahrnuje každý odstín i komplikovanou chuť k jídlu. Nechápejte však mou frázi. Zkuste to na vlastní kůži!

 

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Úžasná Chuť! Směs chutí zasáhne všechny rovné oblasti: pálivá, báječná, stejně jako umami!

Je to zřetelné! Černění ryb je ve skutečnosti jedinečný způsob přípravy a také příjemný způsob, jak zahrnout do svého dietního plánu nějaké potěšení.

Je to rychlé! Počínaje okamžikem, kdy vyložíte komponenty, do okamžiku, kdy jsou připraveny ke konzumaci, přibližně za 15 minut (nebo ještě méně)!

 

🥘 Potřebné materiály

Určitě je v tomto konkrétním jídle skutečně spousta chutí, takže si opravdu přeji, abyste byli vybaveni! Zkuste své regionální ryby a korýše hledat ty nejlepší ryby.

1 libra tresky navíc (2 filé o objemu 8 uncí) – Ledová treska je vlastně také skvělá; jednoduše se ujistěte, že je úplně rozmrazíte, než budete pokračovat spolu s pokrmem.
¼ hrnku másla – toto rozdělte na 2 díly po 2 polévkových lžících.
Ocean Sodium – Směrem k preferenci.

 

ČERNĚNÉ KOŘICÍ INGREDIENCE

1 ½ lžičky papriky – jedná se ve skutečnosti o celosvětově preferovanou z mnoha, která zahrnuje nádhernou peprnou preferenci vůči výběru jídel.
1 lžička česnekového prášku – určitě není mnoho potravin, které česnek ve svých pokrmech nevyužívají.
1 ČL cibulového prášku – Bohatá chuť cibulového prášku pomáhá spojit cokoli mezi sebou.
1 ČL Sušené Tulsi a máta – Tulsi a máta je vlastně výrazná, přírodní přírodní bylina, která se podobně hodí také k drůbeži a končí s rybami.
¼ ČL mletého tmavého pepře – Tmavý pepř je vlastně tradiční složkou černění.
¼ ČL kajenského pepře – prostě správné množství pro fantastickou chuť, která nezmátne křehkou rybu.
¼ lžičky Sušené bazalky – Bazalka vyrovnává kajenský pepř spolu s úžasnou preferencí.
¼ lžičky sušeného oregana – Fantastická přírodní chuť k dotvoření chutí a přírodního konopí.
Pokud skutečně preferujete značku Cajun koření, můžete ji použít místo přírodního konopí a příchutí uvedených níže.

Pokud máte právo na pevné, skvělé uzené preference, vyzkoušejte uzenou papriku místo běžné papriky. Mňam!

 

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Míchání chutí stejně jako bagrování tresky je ve skutečnosti jednoduchá složka. Searing je ve skutečnosti schopnost, která může snadno získat pár pokusů o získání ideálu. Předvedete fantastický výkon!

Na začátku ryby úplně osušte. Použijte utěrky, abyste otřeli o 1 kilo navíc filety tresky zcela vyschlé. Mezitím je všechny položte bokem.
Následně promíchejte chutě. Přidejte 1 ½ lžičky papriky, 1 lžičku česnekového prášku, 1 lžičku cibulového prášku, 1 lžičku sušeného tulsi a máty, ¼ lžičky mletého tmavého pepře, ¼ lžičky kajenského pepře, ¼ lžičky sušené bazalky a také ¼ lžičky sušeného oregana směrem k trochu integrovat a misky. Pokud jste měli jako je vaše chuť směs, aby se stala lepší jednotnost, použijte chuť mlýnek směrem k oddechu všechny z nich dolů další.

Poté máslo rozmrazte. Umístěte 2 polévkové lžíce másla do misky dostatečně velké, aby vyhovovala rozmrazení tresky a filetů. Můžete to případně udělat v mikrovlnné troubě při rozmrazení nebo dokonce ohřát na pánvi, než ji přesunete dozadu k misce.
V současné době vybagrujte tresku. Rybu navrstvěte v rozmraženém másle velmi prvotně, vyhovělo kvůli černajícímu koření. Používejte ji skutečně liberálně. To je vlastně přesně to, co vytváří to chutné.

Připravte si pánev. Rozmrazte 1 polévkovou lžíci másla z každé tresky na litinové pánvi nebo dokonce na pánvi se silným dnem na teplém nástroji. Položte zkušenou tresku přímo do másla.
Nakonec to připravte. Nechte rybí filé na pánvi, aniž byste je všechny přemístili po dobu 4 minut. Poté je všechny otočte a připravte se na další 4 minuty. Po dokončení bude treska skutečně vločkovitá a bude mít skutečně vnitřní teplotu 145℉ (63℃).
Provést. Talíř je tak rychle, jak ho dostanete pryč z pánve. Určitě se rychle oteplí.